Skambinkite - Klauskite - Užsakykite: +370 658 00166

Alkotesteris - atsakingo vairuotojo rekvizitas

Įvertinti
(0 balsai)
Parašė Antradienis, 21 kovo 2017 16:54;
Kategorija Straipsniai;

Vairavimas apsvaigus nuo alkoholio nėra nereikšmingas dalykas. Mes galbūt galėtume ir patys įvertinti kiek mes galime išgerti alkoholio, tačiau negalime to realiai suvokti. Net ir esant apsvaigus, mes vis dar manome, jog galime toliau gerti ir vairuoti, tačiau mes neturėtume pasitikėti tokiu sprendimu. Mūsų kūnas yra linkęs pasiduoti slopinančio pobūdžio veiksniams, todėl tai gali sulėtinti mūsų smegenų veiklą ir neleisti būti budriems vairuojant. Net ir esant daugybei vyriausybės įspėjimų ir reikalavimų, jog vairuotojai būtų atsakingesni ne tik sau bet ir kitiems, alkoholio sukeltų nelaimingų atsitikimų statistika kiekvienais metais tik didėja. Dėl šios priežasties, vyriausybė turi pabrėžti poreikį, jog turi būti padidintos eismo ir policijos pajėgos siekiant sugriežtinti saugumo priemones.

Ko gero retai pasitaiko, kad per žinias nebūtų pranešama apie girto vairuotojo sukeltą automobilio avariją. Be to, dažnai iš žinių laidos vedėjo galime išgirsti, kokį alkoholio kiekį aptiko policijos naudojamas alkotesteris "blaivaus" vairuotojo organizme.

Kai asmuo yra apsvaigęs nuo alkoholio, jo gebėjimai priimti sprendimus yra sumažėję. Tuo labiau, priimti sprendimą vairuoti! Labiausiai tikėtina yra tai, jog alkoholis suteikia asmeniui daugiau pasitikėjimo prisiimti riziką kelyje, kas dažniausiai priveda prie blogiausio scenarijaus. Mes nenorime, jog tai atsitiktų mums, ar ne? Į mūsų smegenis patekęs alkoholis iškreipia tikrąjį kelio vaizdą, kas gali lemti klaidingus apskaičiavimus ir sukelti mirtiną nelaimę. Laimingas jūs, jeigu jums teko tik keli įbrėžimai. Esant daugybei neaiškumų ir impulsyviems veiksmams, niekas negali tiksliai nuspėti, ar asmuo yra per girtas vairuoti. Vis dėlto, alkotesterio pagalba jūs galite stebėti kiek alkoholio buvo aptikta jūsų organizme ir blaiviau įvertinti situaciją.

Alkotesteris turėtų būti būtina priemonė tiems vairuotojams, kurie yra linkę gerti ir sėstis už vairo. Šios naujos priemonės pagalba jūs galite nustatyti alkoholio kiekį iškvėptame ore ir tiksliai sužinoti, ar neviršyta leistina norma. Tai labai patogi atsargumo priemonė, kuri gali mums apsaugoti nuo daugybės rimtų pasekmių. Turėdamas alkotesterį jūs galite būti daug atsakingesnis ne tik už savo gyvenimą, bet ir išsaugoti kitų!

 
x

30 MIN IR ALKOTESTERIS SUKALIBRUOTAS!