Skambinkite - Klauskite - Užsakykite: +370 658 00166

Vairavimas apsvaigus nuo alkoholio nėra nereikšmingas dalykas. Mes galbūt galėtume ir patys įvertinti kiek mes galime išgerti alkoholio, tačiau negalime to realiai suvokti. Net ir esant apsvaigus, mes vis dar manome, jog galime toliau gerti ir vairuoti, tačiau mes neturėtume pasitikėti tokiu sprendimu. Mūsų kūnas yra linkęs pasiduoti slopinančio pobūdžio veiksniams, todėl tai gali sulėtinti mūsų smegenų veiklą ir neleisti būti budriems vairuojant. Net ir esant daugybei vyriausybės įspėjimų ir reikalavimų, jog vairuotojai būtų atsakingesni ne tik sau bet ir kitiems, alkoholio sukeltų nelaimingų atsitikimų statistika kiekvienais metais tik didėja. Dėl šios priežasties, vyriausybė turi pabrėžti poreikį, jog turi būti padidintos eismo ir policijos pajėgos siekiant sugriežtinti saugumo priemones.

Ko gero retai pasitaiko, kad per žinias nebūtų pranešama apie girto vairuotojo sukeltą automobilio avariją. Be to, dažnai iš žinių laidos vedėjo galime išgirsti, kokį alkoholio kiekį aptiko policijos naudojamas alkotesteris "blaivaus" vairuotojo organizme.

Kai asmuo yra apsvaigęs nuo alkoholio, jo gebėjimai priimti sprendimus yra sumažėję. Tuo labiau, priimti sprendimą vairuoti! Labiausiai tikėtina yra tai, jog alkoholis suteikia asmeniui daugiau pasitikėjimo prisiimti riziką kelyje, kas dažniausiai priveda prie blogiausio scenarijaus. Mes nenorime, jog tai atsitiktų mums, ar ne? Į mūsų smegenis patekęs alkoholis iškreipia tikrąjį kelio vaizdą, kas gali lemti klaidingus apskaičiavimus ir sukelti mirtiną nelaimę. Laimingas jūs, jeigu jums teko tik keli įbrėžimai. Esant daugybei neaiškumų ir impulsyviems veiksmams, niekas negali tiksliai nuspėti, ar asmuo yra per girtas vairuoti. Vis dėlto, alkotesterio pagalba jūs galite stebėti kiek alkoholio buvo aptikta jūsų organizme ir blaiviau įvertinti situaciją.

Alkotesteris turėtų būti būtina priemonė tiems vairuotojams, kurie yra linkę gerti ir sėstis už vairo. Šios naujos priemonės pagalba jūs galite nustatyti alkoholio kiekį iškvėptame ore ir tiksliai sužinoti, ar neviršyta leistina norma. Tai labai patogi atsargumo priemonė, kuri gali mums apsaugoti nuo daugybės rimtų pasekmių. Turėdamas alkotesterį jūs galite būti daug atsakingesnis ne tik už savo gyvenimą, bet ir išsaugoti kitų!

 
Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos įsigijo vaizdo judesio fiksavimo kameras
 
Vaizdo judesio fiksavimo kameros padės Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologijos pareigūnams dresuojant šunis ir vykdant valstybės sienos apsaugą.
 
Pasieniečiai vaizdo judesio fiksavimo kameras konkurso būdų 2017m sausio mėnesį įsigijo iš UAB "Smart business agency".
 
Vaizdo judesio fiksavimo kamerų pirkimas finansuotas Nacionalinės vidaus saugumo fondo 2014-2020 m. programos  LT/2015/VSF/2.4.3.3 "Kinologijos pajėgų stiprinimas, I etapas", "Šunų dresavimo bazės atnaujinimas, modernizavimas".
 
Pirkimo vertė - 1800 Eur su PVM.
 
 

Paruošta išankstinė sąskaita, pagal kurią galite atlikti mokėjimą, išsiųsta į Jūsų nurodytą el. pašto adresą. Jei negavote, pasitikrinkite šlamštą/ spam/ junk.

 

Laikas kalibruoti? Kas toliau?

 

PARDUOTUVĖJE KAUNE

Alkotesterių kalibravimą atliekame mūsų parduotuvėje, Birželio 23-osios g. 23A LT50220, Kaunas. Galite atvežti savo turimą alkotesterį ir per 30-60 minučių sukalibruosime!

 

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Saugiai supakuokite turimą alkotesterį, skambinkite arba rašykite žinutę telefono numeriu  8 658 00166 ir siuntą paimsime tiesiai iš jūsų arba atsiųsime iš anksto užregistruotos siuntos kodą "Omniva" paštomatui, nesvarbu kuriame mieste esate! Sukalibruotą / suremontuotą alkotesterį grąžinsime jums per 3-5 darbo dienas. 

 

SIUNČIANT PAŠTOMATU

 • Sandariai supakuokite turimą alkotesterį (nepamirškite ant lapuko užrašyti telefono numerį ir įdėti kartu su siuntiniu).
 • Išsiųskite siuntą į "OMNIVA" , "LP EXPRESS" arba "DPD" paštomatą, esantį "Studentų g. "Rimi", Kaunas.
 1. Kaip gavėją nurodykite: "Fiksuok"
 2. Gavėjo telefono numerį nurodykite: 370 658 00166
 • Siuntą gausime per 1-2 darbo dienąs ir su jumis susisieksime kai alkotesteris bus sukalibruotas.
 • Po atlikto patikrinimo (nemokamas) ar kalibravimo siuntą grąžinsime jums patogiu būdu. Už kalibravimą ar alkotesterio remontą galėsite atsiskaityti pavedimu ar kortele/grynaisiais kurjeriui.

 

Kaip sužinoti ar jau laikas kalibruoti alkotesterį?

 

Kuo skubiau turėtume sukalibruoti (atstatyti prietaiso tikslumą) jūsų turimą alkotesterį jei:

 • Turimas alkotesteris pateikia visiškai skirtingus rezultatus tarp testų.
 • Praėjo daugiau nei 6 mėnesiai po paskutinio alkotesterio kalibravimo/pirkimo (puslaidininkiams alkotesteriams).
 • Atlikote 200-300 testų, nors nepraėjo 6 mėnesiai (puslaidininkiams alkotesteriams).
 • Praėjo daugiau nei 12 mėnesių po paskutinio alkotesterio kalibravimo/pirkimo (elektrocheminiams alkotesteriams).
 • Atlikote daugiau testų negu rekomenduojama gamintojo (žiūrėti instrukciją), nors ir nesuėjo 12 mėnesių po paskutinio kalibravimo (elektrocheminiams alkotesteriams).
 • Pateikia neįtikėtinai mažus/didelius rezultatus.

Nesukalibravus alkotesterio laiku, galite pažeisti alkotesterio jutiklį.

 

Kaip dažnai turėtumėte kalibruoti alktesterį priklauso nuo alkotesterio jutiklio tipo ir naudojimo dažnumo.

 

Puslaidininkinį jutiklį turinčius alkotesterius rekomenduojama kalibruoti kas 100-300 testų ir ne rečiau nei kas 6 mėnesius (kas pirmiau sueina).
Elektrocheminį jutiklį turintys alkotesteriai turėtų būti kalibruojami kas ~500 - 4000 testų (priklauso nuo modelio) ir ne rečiau nei kas 12 mėnesių (kas pirmiau sueina).


Jei alkotesterį naudojate labai retai, jį vis tiek rekomenduojama kalibruoti kas 6-12 mėnesių nepriklausomai kiek testų atlikote.

Norėdami, kad alkotesteris išlaikytų tikslumą ir tarnautų kuo ilgiau, būtina alkoholio matuoklį įjungti ir atlikti testą (nebūtina vartoti alkoholį) bent jau kartą per mėnesį. 

 

 

FIKSUOK.LT svetainėje užsakytos prekės pristatomos šiais būdais:

 

„Venipak“ kurjerių tarnyba

Prekės Lietuvoje pristatomos per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto apmokėjimo būdo ir užsakymo pateikimo valandos.

Už prekes galite atsiskaityti kurjeriui, prekės pedavimo metu.

 

 

"OMNIVA" ir "LPEXPRESS" paštomatai

Itin paprasta ir greita paslauga – savitarnos terminalų ekranuose rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui. Siuntos atsiėmimo procesas iš terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių.

Siuntos atsiėmimas 24 val. per parą – savo prekes atsiimsite Jums patogiausiu paros metu. Siuntų savitarnos terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų.

Patogus pasiekiamumas atsiimant prekes – siuntų savitarnos terminalai įrengti daugiausiai apgyvendintose teritorijose. Klientų patogumui terminalai stovi lauke, šalia prekybos centrų bei degalinių, kuriuos lengva pasiekti tiek pėstute, tiek automobiliu.

Prekių saugojimas – klientų užsakytos prekės saugojamos terminaluose 7 dienas.

Užtikrintas siuntų saugumas – siuntų savitarnos terminalai stebimi 24 val., kuriuose įrengtos 3 video kameros.  Klientų patogumui terminalai apšviečiami naktį, įrengtos šoninės užsklandos nuo vėjo bei stogas apsaugo vartotojus nuo blogų oro sąlygų.

 

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

 

 • Grynaisiasi, prekes atsiemant iš mūsų parduotuvės Birželio 23-osios g. 23A, Kaunas LT50220.
 • Grynaisiais/kortele kurjeriui, prekės perdavimo metu.
 • Bankiniu pavedimu tiesiai į FIKSUOK.LT banko sąskaitą, naudojant savo elektroninę bankininkystę.
 • Per “Mokejimai.lt” sistemą, pasirenkant Jums patogiausią apmokėjimo būdą:

 

Pirkti iš www.Fiksuok.lt parduotuvės paprasta, saugu ir greita!

 

 • Suradę Jus dominančią prekę paspauskite mygtuką “Į KREPŠELĮ”. Būsite automatiškai nukreipti į atsiskaitymų langą.
 • Jei norite daugiau nei vieno vieneto, įveskite pageidaujamą prekės kiekį prieš spaudžiant mygtuką “Į KREPŠELĮ”
 • Jei turite nuolaidos kuponą, įveskite jį ir paspauskite mygtuką “PANAUDOTI KUPONĄ”. Atlikus šį veiksmą bus pritaikytą nuolaidų kupono suteikiama nuolaida.
 • Pasirinkite pristatymo būdą ir spauskite “APMOKĖTI”
 • Įveskite prašomą informaciją apie mokėtoją.
 • Jei prekių gavėjas ar prekių pristatymo adresas yra kitas nei mokėtojo, atžymėkite varnelę ties “SIŲSTI ATSISKAITYMO ADRESU?” ir įveskite prašomus duomenis.
 • Tame pačiame lange galite pakeisti pristatymo būdą. Taip pat pasirinkite Jums tinkantį apmokėjimo būdą ir spauskite “UŽSAKYTI”.

 

Sveikiname atlikus užsakymą! Jei viska atlikote tinkamai, elektroninio pašto adresu, kurį nurodėte prekių užsakymo metu, gausite laišką, patvirtinantį Jūsų užsąkymą.

Priklasuomai nuo pasirinkto apmokėjimo būdo galite būti nukreipti į Mokejimai.lt svetainę, apmokėjimui už užsakytas prekes. Jei pasirinkote apmokėti “PAGAL IŠANKSTINĘ SĄSKAITĄ FAKTŪRĄ”, šiame lange matysite įmonės rekvizitus, pagal kuriuos reikėtų atlikti pavedimą (mokėjimo paskirtyje nepamirškite nurodyti užsakymo numerio).

 

DARBO LAIKAS:

I - V nuo 9:00 iki 18:00 val.

Dėmesio! Gegužės 1d nedirbsime!

 

ĮMONĖS REKVIZITAI:

 UAB "SMART BUSINESS AGENCY"

Buveinė: Birželio 23-osiosg. 23A, Kaunas

Įmonės kodas: 302844257

PVM kodas: LT100007109516

Bankas: Paysera LT

Sąskaita banke: LT113500010001006210

Bankas: Luminor Bank AB

Sąskaita banke: LT814010042503181409

Konsultuojame ir priimame užsakymus telefonu: 8 658 00166

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


 

Fiksuok.lt - tai specializuota asmeniniam ir profesionaliam naudojimui skirtų alkotesterių, vaizdo registratorių (automobilinių filmavimo kamerų) parduotuvė, kurioje rasite tik populiariausius ir pasaulyje pripažintus prekių vardus.

Norimas prekes galite įsigyti ir atvykę į parduotuvę adresu:

Birželio 23-osios. g. ,Kaunas LT-50220 ( ~200 m nuo "Ortopedijos technika", prie pat "Neste" savitarnos degalinės ).

Mes pasirūpinsime jūsų turimo alkotesterio tikslumo atstatymu (kalibravimu) ar remontų, o prireikus atliksime ir metrologinę patikrą (išduodamas alkotesterio tikslumą patvirtinantis sertifikatas).

Esame vienintelis oficialus "ALKOHIT" prekių atstovas Lietuvoje.

Kodėl verta pirkti fiksuok.lt parduotuvėje?

 • Nes visus alkotesterius prieš parduodant patikriname ir, jei reikia, sukalibruojame. Būkite ramūs dėl prietaiso tikslumo.
 • Nes siūlome tik pasaulyje gerai žinomas prekes, tad sutaupysite laiko rinkdamiesi ir būsite tikri dėl įsigytos prekės kokybės.
 • Nes mes ne tik parduodame, bet ir atliekame siūlomų prekių priežiūrą, garantinį aptarnavimą bei remontą.
 • Nes suteikiame geriausios kainos garantiją. Radote pigiau? Informuokite mus jums patogiu būdu ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
 • Nes nuolat vykdome akcijas, žaidimus ir daliname prizus.
 • Nes galite atsiskaityti grynaisiais mūsų parduotuvėje, sumokėti kurjeriui, prekės perdavimo metu, apmokėti pavedimu ar pirkti išsimokėtinai.

 

Malonaus apsipirkimo su FIKSUOK.LT !

 

Alkotesteris yra vertingas pirkinys, užtikrinantis ne tik asmeninį, bet ir aplinkinių saugumą. Žmogus, įsigijęs savikontrolės prietaisą – alkotesterį, gali išvengti vairavimo apsvaigus ar tiesiog įvertinti ir stebėti, kaip alkoholis veikia konkrečiai jo organizmą, nes kiekvieną žmogų, alkoholis veikia skirtingai, todėl ir jo pasisavinimas organizme yra individualus. Alkoholio kiekio kraujyje (AKK) matavimo rodikliai gali priklausyti nuo įvairių veiksnių, tokių kaip žmogaus svoris, raumenų masė, neseniai suvartotas maisto ir skysčių kiekis. Todėl įsivertinti savo apsvaigimo nuo alkoholio lygį įmanoma tik turint alkoholio matavimo prietaisą – alkotesterį. Žmonės dažnai nustemba, kai esant skirtingoms progoms, alkoholio koncentracija kraujyje yra nevienoda net ir suvartojus tą patį alkoholio kiekį.

Koks skirtumas tarp asmeninio ir profesionalaus alkotesterių modelių? Kuo profesionalus alkotesteris pranašesnis už asmeninį alkotesterį?

Alkotesterių tipai

Alkotesterius būtų galima suskirstyti į tris tipus:

 • asmeninio naudojimo alkotesteriai, kurie naudoja puslaidininkio oksido jutiklius;
 • asmeninio naudojimo alkotesteriai su elektrocheminiu jutikliu;
 • profesionalaus naudojimo alkotesteriai su elektrocheminiu jutikliu, kurie gali būti naudojami ypač intensyviai.

 

 • Amžius – priklausomai nuo amžiaus alkoholio intoksikacijos poveikis stiprėja.
 • Lytis – alkoholis yra labai tirpus vandenyje. Kadangi moterys paprastai turi mažesnį vandens kiekį organizme nei vyrai, todėl jos paprastai pasiekia didesnį AKK rodiklį, jei jos vartoja alkoholį panašiais tempais su vyriškos lyties kolegomis, net jei jie yra to paties amžiaus ir svorio. Moterų skrandžio fermentų kiekis, kuris skaido alkoholį, lyginant su vyrais yra mažesnis, todėl joms alkoholio poveikis yra stipresnis.
 • Alkoholio suvartojimo greitis – kuo greičiau bus vartojamas alkoholis, tuo greičiau Jūsų AKK pakils.
 • Alkoholio stiprumas – kuo daugiau alkoholio yra gėrime, tuo stipriau jis paveiks Jūsų AKK.
x

30 MIN IR ALKOTESTERIS SUKALIBRUOTAS!