Skambinkite - Klauskite - Užsakykite: +370 658 00166

PRIVALOMI ALKOTESTERIAI PRANCŪZIJOJE

Įvertinti
(1 Balsuoti)
Parašė Šeštadienis, 18 gegužės 2013 22:45;
Kategorija Straipsniai;

Vykdami į kelionę po Prancūziją, kartu su savimi jūs privalote turėti NF-X-20702 normą atitinkantį alkotesterį. Remiantis taisyklėmis, kurios buvo priimtos 2002 metais, alkoholio kiekio koncentracija kraujyje nustatoma priklausomai nuo vairuojamos transporto priemonės, nepriklausomai nuo šalies, kurioje ji yra registruota.

Standartiniai NF alkotesteriai (NF-X-20702) buvo įteisinti 2012 m. vasario 28 d. paskelbtame reglamente. Pagal naująjį įstatymą, alkoholio matuoklius kartu su savimi reikia turėti nuo 2012 m. liepos 1 dienos.

 

 

Ką daryti, jeigu prieš atvykdami pamiršote alkoholio matuoklį? Prancūzijos polica jums nebus nuolaidi. Vairuotojas privalės sumokėti keliolikos eurų baudą. Tai niekas, lyginant su bausme, skiriama už važiavimą išgėrus. Alkoholio matuoklio kaina yra tik menkniekis. Girtas vairuotojas, kurio neblaivumą nustatė Prancūzijos policija, turi sumokėti 4,5 tūkst. eurų baudą bei praranda savo vairuotojo pažymėjimą.

Įsigykite vienkartinius alkoholio matuoklius ir saugiai važiuokite

Leistina alkoholio norma iškvėptame ore Prancūzijoje siekia mažiau nei 0,25 mg/l (~0,5 promilės). Tai liečia automobilių, sunkvėžimių ir motociklų vairuotojus. Visi vairuotojai, važiuojantys Prancūzijos keliais, kartu su savimi turi turėti tvarkingai veikiančius ir “NF” ženklu pažymėtus vienkartinius alkotesterius (su nepasibaigusiu galiojimu) ar daugkartinio naudojimo alkotesterius.

x

30 MIN IR ALKOTESTERIS SUKALIBRUOTAS!