Skambinkite - Klauskite - Užsakykite: +370 658 00166

Ką rodo alkoholio matuoklis iš ryto po vakarėlio?

Įvertinti
(4 balsai)
Parašė Šeštadienis, 18 gegužės 2013 22:45;
Kategorija Straipsniai;

Vakare dalyvavote vakarėlyje, gėrėte alkoholį ir linksminotės su draugais. Iš ryto atsibudę išgėrėte arbatos ar sultinio, nepamiršote ir mineralinio. Planuojate už trijų valandų važiuoti namo savo automobiliu ir manote, kad leistinos normos kraujyje tikrai neviršysite, juk jaučiatės tikrai gerai! Ko gero sutiksite, kad ir jums bent kartą teko elgtis pagal panašų scenarijų?

Dažnai pasitaiko, kad gerai besijaučiantis vakarėlio dalyvis po testo su alkoholio matuokliu nustemba dėl gerokai didesnės nei leistinos alkoholio koncentracijos normos. Kai kam gali atrodyti keista, jog alkoholio šalinimas iš organizmo gali užtrukti iki valandos, net ir išgėrus vieną, iš pirmo žvilgsnio nekaltą, gėrimą. Po sunkios nakties, ryte alkoholio kiekis kraujyje vis dar gal būti didesnis nei leistina norma. Jei prie to pridėtume dar ir miego trūkumą, gautume itin pavojingą organizmo būseną, kuri gali kelti rimtą pavojų kelyje ar darbe.

 

Jei nesate tikras dėl savo alkoholio koncentracijos kraujyje ir neturite galimybės pasitikrinti alkoholio matuokliu, niekada nevairuokite ryte iš kart po vakarėlio. Paprastai alkoholio vartotojai, kurie vairuoja transporto priemones, apie alkoholio matuoklio būtinumą nesusimasto tol, kol neįvyksta nelaimė ar neprarandama teisė vairuoti.

Nesvarbu ar tai yra prabangus kokteilių ar namuose vykstantis vakarėlis, o gal vasaros metu pasisėdėjimas kieme, vakarėlio organizatorius turėtų pasirūpinti savo svečių ir draugų saugumu.

 

(laukite papildymo su vartotais alkoholiniais gėrimais, kiekiais ir alkoholio matuoklio rezultatais)

x

30 MIN IR ALKOTESTERIS SUKALIBRUOTAS!